radioaktywni studia usługi
referencje
galeria kontakt
studio radioaktywni / myspace >>
radioaktywni >> referencje >> muzyka
 
Wykonawca: Abradab
Album: extraVertik
Rok: 2012
Wydawca: Inna-My-Twórnia/Fonografika
"Instrumenty poprowadzono mądrze, dzięki czemu powstał album brzmiący klasycznie, ale zarazem świeżo. Kiedy wchodzi perkusja i bas w rewelacyjnym "Ostrzegawczym strzale" na frazie "chyba że kochasz hardcore", to słyszymy w tym niemal oczywiste inspiracje starymi rapowymi kanonami, ale trzeba zauważyć, że brzmi to inaczej, nowocześnie, pełniej... To spostrzeżenie można odnieść do całej płyty. Cieszy to, że cała ekipa zrozumiała, że z takim zespołem jedynym ograniczeniem jest dla nich własna wyobraźnia, a ta ma zasięg grubo przekraczający polską średnią."


"Czterech z pięciu muzyków odpowiedzialnych za brzmienie "extraVerika" brało udział w sesjach do "O.P.K." - basista Adam Stodolski, perkusista Przemysław Borowiecki, klawiszowiec Mateusz Pawluś oraz gitarzysta Tomasz Leś. Do ekipy dołączył Jarosław Pakuszyński, produkcją muzyki zajął się sam Dab, a efekty powinny zadowolić każdego fana funkowego pulsu, rapowej szorstkości i dubowej głębi. Zresztą nie tylko tego, bo mamy tu i krótką próbę dubstepu i niezwykle miłe dla ucha lounge'owe harmonie. "extraVertik" to płyta, która ma ambicje zaskakiwać słuchacza i wywiązuje się z tego roli więcej niż dobrze".


"Płytę z przyjemnością słucha się na raz, a lejące się z głośnika, kapitalnie zrealizowane brzmienie sprawia, że z pewnością będzie się do niego wracać."

źródło: muzyka.interia.pl

Rejestracja, miks, mastering - Adam Celiński
powrót
 

Studio Radioaktywni  |  ul. Wielkoborska 25  |  42-290 Stara Gorzelnia  |  tel. +48 605 214 407  |  info@studioradioaktywni.com