radioaktywni studia usługi
referencje
galeria kontakt
studio radioaktywni / myspace >>
radioaktywni >> referencje >> film
 
 
Tytuł: Nie ma takiego numeru
Reżyseria: Bartosz Brzeskot
Dystrybutor: Vivarto
Rok: 2007
"Nie ma takiego numeru" opowiada o grupie przyjaciół decydujących się na skok życia - opróżnienie sejfu kasyna, które zajmuje się praniem pieniędzy pochodzących z nielegalnej działalności skorumpowanego świata polityki i władzy. Żeby ominąć zabezpieczenia projektowane przez największych włamywaczy i w efekcie okraść złodzieja większego od siebie..


więcej
Tytuł: Sezon na leszcza
Reżyseria: Bogusław Linda
Dystrybutor: Monolith
Rok: 2001
Film opowiada historię młodych ludzi, którzy w niekonwencjonalny, nie akceptowany społecznie sposób chcą zdobyć pieniądze na podróż życia. Dążą do realizacji swoich planów dość bezwzględnie. Ale jest coś, co ich zatrzyma.


więcej
Tytuł: Co słonko widziało
Reżyseria: Michał Rosa
Dystrybutor: Kino Świat
Rok: 2006
Upalny lipiec w śląskim miasteczku. Marta z burzą rudych włosów i świetnym głosem próbuje zdobyć pieniądze na wyjazd do Norwegii, gdzie ma odbyć się festiwal wokalny, w którym bardzo chce wziąć udział. Sprzedaje zestawy do minisquasha, pada ofiarą oszustw biura podróży, ale cały czas ma w sobie ogromną energię i zarażający innych optymizm.


więcej
Tytuł: Dr Jekyll i Mr Hyde wg Wytwórni A'Yoy
Reżyseria: Władysław Sikora, Jarosław Stypa
Dystrybutor: Wytwórnia Filmowa A'YoY
Rok: 1999
Wariacja na temat zaczerpnięty z powieści Roberta L. Stevensona. Sympatyczny, acz roztargniony dr Jekyll wynajduje preparat, który nocami zmienia go w grubiańskiego i przykrego dla otoczenia pana Hyde'a. Zafascynowany odkryciem Jekyll zaniedbuje narzeczoną Ann, którą z kolei interesuje się jego służący-erotoman, Johan.


więcej
Co słonko widziało | Dr Jekyll i Mr Hyde wg Wytwórni A'Yoy | Nie ma takiego numeru | Sezon na leszcza |
 

Studio Radioaktywni  |  ul. Wielkoborska 25  |  42-290 Stara Gorzelnia  |  tel. +48 605 214 407  |  info@studioradioaktywni.com